Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi derunin bir pare bileğil ansızın zait hekimin onayı gerekir ve mizaç oturmuş raporuna lüzum duyulur. Hamilelik süresince takip edeni meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da duygu ritimlerinin olmadığı kesinleştiği gibi durumlarda terapotik kazıma (tedavi amaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kazıma emeklemi sırasında Umumi anestezi evet da Yerel anestezi uygulanır. Nüfus Umumi anesteziye allıkınacak ise iş öncesi 4 saat kadar oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden gestaltlmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi anestezi ile kazıma gestaltlır. Sade kişinin eskiden yaptırmış evetğu kürtajları var ise evet da uygun doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel anestezi gestaltlabilir. Yerel anestezi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel çarelar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) defa ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla gestaltlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Yoklama ve rahim (uterus) gestaltsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an kadar sürer. Yerel anestezi ile 15 an kadar, Umumi anestezi ile 30 an kadar sonra erkek aşiyan ortamına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak amaçlı Hekim aracılığıyla çarelar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra erkek Arama amaçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son tane tarihi bakımından meşru evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru tahliye evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile müntesip bu iş yalnızca hatun doğum uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve marazlı arasında bilinmeyen kalmaktadır. Gebede ağırbaşlı bir maraza mevcut ise ve iki canlı kalma durumu erkek derunin risk oluşturuyor ise evet da hamilelik süresince zararlı olan yalnızca kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı çarelar var ise kişiye terapotik kazıma (tedavi amaçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    https://macerafilmleri.name.tr/ https://instagramsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://sackiriklari.name.tr/ https://genetikmuhendisligi.name.tr/ https://muzikyapimsirketi.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
    puff bar elektronik sigara
    Puro Satın Al
    takipci satin al