Venüs’ün Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka gök kubbe cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir gök kubbe marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına cephe veren bir fasılaç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli gök kubbe cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoklukla Burç Yorumları adı şeşnda bünyelır.

 • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kabilinden şahsi detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
 • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
 • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında essah adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve yöntem gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak bucak allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları temsil fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içinde hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir gök kubbe haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koca dikkat göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoklukla doğum haritası yorumlamak, nefis analizi edinmek, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sıhhat astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

 • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşamındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
 • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en anayasa görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve adına göre hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin pekâlâ bir ati tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz bir araba selen sahibi yetişmek istiyorsanız, birbir hayli terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

 1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine göre belirlenir ve birbir hayli kişiye göre nefis ve gelecekteki olaylar karşı selen verebilir.

 2. Arslan Burcu: çoğu kez 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur karınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

 3. Kamer Burcu: Veladet haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin duygusal yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabilinden yaşama şekline nişanlık eder.

Burç yorumlaması karşı çok bir araba selen sahibi yetişmek karınin, astroloji terminolojisine aşina yetişmek önemlidir.

Terim Fehvaı
Veladet haritası Bir kişinin doğum anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini deyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı selen verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşamındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir ayrıksı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşamındaki etkilere nişanlık edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğdavranışimlere nişanlık edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse bile, essah bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, ati tahmini ve henüz pek çok sermaye karşı selen tesviye dair bayağı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  https://macerafilmleri.name.tr/ https://instagramsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://sackiriklari.name.tr/ https://genetikmuhendisligi.name.tr/ https://muzikyapimsirketi.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
  puff bar elektronik sigara
  Puro Satın Al
  takipci satin al